Czy chciałbyś porady na wszystkie rzeczy – podróże?

Podróżowanie może być ekscytującym czasem, ale przygotowywanie się do wielkich wakacji może być stresujące.

Przy tak wielu przedmiotach, o których należy pamiętać, aby je spakować, łatwo o nich zapomnieć. Poniższy artykuł da ci kilka świetnych rad dotyczących pakowania się na podróż i sprawi, że będzie to przyjemniejsze doświadczenie.W krajach, do których podróżujesz, pamiętaj o kulturowym spojrzeniu na odpowiedzi na pytania. W niektórych miejscach, zwłaszcza w Indiach i Azji, można uznać za bardzo niegrzeczne mówienie komuś, że nie znasz odpowiedzi na jego pytanie. Inni mogą po prostu odpowiedzieć „tak” na każde pytanie zadane w języku angielskim. Zwróć uwagę na wątpliwą mowę ciała.Podczas podróży do obszarów tropikalnych zawsze trzymaj brudne pranie w zamkniętej torbie. Hotele i domy w tropikalnych częściach świata nie są tak odporne na insekty jak większość amerykańskich domów. Brudne pranie przyciąga owady, zwłaszcza mrówki, co oznacza, że ​​ubrania, które były po prostu brudne, są teraz całkowicie nie do noszenia przez resztę podróży.Zamów próbki online. Zamiast płacić za miniaturowe wersje wszystkich Twoich artykułów toaletowych, wyszukaj w Internecie bezpłatne próbki. Firmy regularnie oferują próbki nowych produktów, które zostaną wysłane prosto do Twojego domu. Zamów wszystko, od pasty do zębów, przez szampon, po kosmetyki, i trzymaj mały schowek w torbie podróżnej, aby być gotowym na następną podróż.Podczas podróży upewnij się, że sporządziłeś listę wszystkich przedmiotów, które chcesz zabrać ze sobą. Dzięki temu nie zapomnisz o czymś tak prostym jak szczoteczka do zębów czy dezodorant. Czy chciałbyś porady na wszystkie rzeczy - podróże?

Możesz zaoszczędzić pieniądze, kupując te przedmioty przed wyjazdem, zamiast marnować niepotrzebne pieniądze i czas podczas podróży.W oczekiwaniu na lotnisku lub dworcu autobusowym łatwo się nudzić.

Jednym z najlepszych przedmiotów, które możesz nosić przy sobie, jest mały podręczny komputer lub smartfon. Przed wyjazdem możesz zapakować go w gry, a nawet książki, aby zawsze mieć coś do zrobienia w oczekiwaniu na przejażdżkę.Zanim wyjedziesz na długie wakacje, postaraj się znaleźć trochę czasu na nabranie formy. Generalnie podczas zwiedzania będziesz dużo chodzić. Jeśli się na to nie przygotujesz, możesz być obolały i nieszczęśliwy. Ponadto bycie bardziej wysportowanym może dodać ci odwagi na plażę nudystów lub inne nowe doświadczenie.Zabierz na lot własne przedmioty podróżne. Obejmuje to poduszkę, koc, urządzenie rozrywkowe i słuchawki. Przywiezienie tych przedmiotów pozwala być samowystarczalnym, a nie zmuszanym do polegania na linii lotniczej w zakresie swoich potrzeb. Rozważ także zabranie własnego jedzenia. Ceny żywności w liniach lotniczych mogą być rozsądne, ale nie mają zbyt dużego wyboru.Jeśli wypróbowujesz nową restaurację podczas swoich podróży, obserwuj, jak zachowują się inni klienci. Mogą dać ci wskazówki, jak jeść nietypowe potrawy lub jakich przypraw użyć do jedzenia. Jest to szczególnie przydatne podczas jedzenia za granicą, gdzie jedzenie prawdopodobnie bardzo różni się od tego, do czego jesteś przyzwyczajony.Ważne jest, aby podczas podróży trzymać się budżetu na żywność. Wiele osób wydaje zbyt dużo pieniędzy na jedzenie, ponieważ próbowanie rzeczy, których nigdy wcześniej nie miałeś, może być ekscytujące. Jeśli masz pomysł na to, ile chcesz wydać na posiłek przed wejściem do restauracji, jest bardziej prawdopodobne, że nie przekroczysz swoich środków.Jak wspomniano na początku artykułu, pakowanie się na wakacje może być stresującym czasem. Ostatnią rzeczą, na którą chcesz się stresować, jest zapomnienie o szczoteczce do zębów podczas przygotowań do podróży. Po przeczytaniu tego artykułu powinieneś mieć kilka świetnych pomysłów, które sprawią, że pakowanie się na podróż będzie łatwiejsze, a nawet trochę zabawne.