Wyjedź na weekend do Kazimierza Dolnego

Szukając pomysłu na weekend czy urlop, warto wybrać się do Kazimierza Dolnego.

Jest to miasteczko malowniczo położone nad Wisłą, znajdziemy tu wiele możliwości zakwaterowania, wiele restauracji i barów, jak również pięknie zachowane zabytki, zamek, basztę, Górę Trzech Krzyży, rynek ze studnią i kamienicami. W okolicy znajdziemy wiele atrakcji, szlaki turystyczne, ścieżki rowerowe, wyciągi narciarskie, wąwozy lessowe, kamieniołomy.

Wyjedź na weekend do Kazimierza Dolnego

Wygodne noclegi w domkach w Kazimierzu Dolnym

Warto również podczas pobytu w Kazimierzu Dolnym odwiedzić inne okoliczne miejscowości turystyczne, jak Puławy, Janowiec, Nałęczów. Organizowane są również rejsy po Wiśle, możemy również przeprawić się promem do Janowca, który znajduje się po drugiej stronie Wisły, zwiedzić ruiny zamku, rynek, pospacerować po okolicy. W Puławach i Nałęczowie znajdziemy piękne parki z historyczną zabudową, wiele restauracji, cukierni, barów. Z pewnością warto wybrać się również w okolicach Kazimierza Dolnego do winnic, pospacerować bulwarem na Wisłą czy zwiedzić wąwozy lessowe, pobliski kamieniołom.

W Kazimierzu Dolnym znajdziemy również noclegi na każdą kieszeń. Możemy zatrzymać się w jednym z hoteli czy pensjonatów, wynająć pokój czy domek. Ośrodek wypoczynkowy Moje Miejsce Kazimierz posiada w ofercie domki dwulokalowe, ogrodzone z ogródkiem, możemy przyjechać ze swoim pupilem i razem ze zwierzakiem zwiedzać okolicę, spacerować w pięknym otoczeniu natury. Obecnie coraz więcej ośrodków turystycznych dba o wygodę i komfort gości, na miejscu również znajdziemy wiele atrakcji, aby cały pobyt był przyjemny i niezapomniany.

W ośrodku znajdziemy wiele atrakcji, jak boiska sportowe, jacuzzi, saunę, zewnętrzny basen, możemy również wypożyczyć rowery i zwiedzać okolicę. Dzieci mogą bawić się na ogrodzonym placu zabaw lub w ogrodzie, możemy również rozpalić ognisko czy grilla, upiec wieczorem kiełbaski. Ofertę możemy znaleźć na stronie https://www.mmresort.com/moje-miejsce-kazimierz/juz-wkrotce. Ośrodek Moje Miejsce Kazimierz znajduje się pomiędzy Nałęczowem i Kazimierzem Dolnym, możemy tu odpoczywać w ciszy i spokoju, zrelaksować się na łonie natury z dala od zgiełku miasta.